Wśród nowości są: środek owadobójczy dla producentów kukurydzy oraz herbicyd do zastosowania w uprawach ziemniaka, buraka cukrowego i pastewnego, rzepaku ozimego i jarego, a także na plantacjach warzywniczych i sadowniczych oraz uprawach ziół.

Pierwszą z nowości jest SoilGuard 1,5 GR – insektycyd na bazie teflutryny przeznaczony do zwalczania drutowców i larw stonki kukurydzianej w uprawie kukurydzy. Środek trzeba stosować w trakcie siewu, doglebowo (w bruzdę) wyłącznie za pomocą aplikatorów do granulowanych środków ochrony roślin. Dawka zarejestrowana do zwalczania drutowców to 7-10 kg/ha, a do larw stonki kukurydzianej 12 kg/ha.

Druga nowość to herbicyd Fortune, przeznaczony do zwalczania perzu właściwego oraz rocznych chwastów jednoliściennych w uprawach buraka cukrowego i pastewnego, rzepaku ozimego i jarego, ziemniaka, lnu, łubinu, bobiku, grochu, chmielu, gruszy, pigwy, wiśni, czereśni, śliwy, brzoskwiń, moreli, truskawki, porzeczki czarnej, czerwonej, białej, agrestu, marchwi, pietruszki korzeniowej, buraka ćwikłowego, chrzanu, selera korzeniowego, cebuli uprawianej z siewu, rozsady i dymki, szalotki, czosnku, fasoli szparagowej, fasoli uprawianej na suche nasiona, grochu zwyczajnego uprawianego na świeże nasiona, bobu i ziół.