Aktualności

Biocydy i zaprawy nasienne w ofercie Sharda Poland

Sharda Poland rozszerza ofertę produktów wprowadzając na rynek polski trzy nowe biocydy: Alfasect, Delta 2,5 EC i Deltacaps Forte oraz zaprawę nasienną Domnic 060 FS.

0 komentarzy
shutterstock_283019327

Nowy herbicyd dla kukurydzy

Firma Sharda Poland uzyskała rejestrację nowego herbicydu o nazwie Dicash przeznaczonego do powschodowego zwalczania chwastów dwuliściennych w kukurydzy.

0 komentarzy
shutterstock_190507550

Scab 480 SC – nowość od Sharda Poland do ochrony sadów

Sharda Poland wprowadza na rynek polski nowy fungicyd do ochrony jabłoni przed chorobami grzybowymi.

0 komentarzy

Sharda Poland poszukuje przedstawiciela handlowego (Polska Południowa)

Firma Sharda Cropchem z siedzibą w Mumbaju (Bombaju) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (POLSKA POŁUDNIOWA) Opis stanowiska: koordynowanie polityki handlowej firmy na określonym terenie dbałość o najwyższą jakość obsługi klientów budowanie i ugruntowywanie pozycji firmy na powierzonym obszarze. Wymagania: doskonałe umiejętności interpersonalne wysoka motywacja do pracy i dyspozycyjność wykształcenie rolnicze lub …

0 komentarzy

Sharda Polska – nowy gracz na rynku środków ochrony roślin w Polsce

Od sezonu 2015 roku polscy rolnicy, sadownicy i ogrodnicy mogą korzystać ze środków ochrony roślin wprowadzonych na krajowy rynek przez firmę Sharda Polska, należącą do indyjskiego koncernu agrochemicznego Sharda Cropchem Ltd.

0 komentarzy

Nowości w ofercie